-

ЄДР: з 17 серпня запрацює оновлена версія

6 серпня 2020
369
Середній бал: 5 із 5

У зв’язку з впровадженням оновленого програмного забезпечення, починаючи з 18:00 7 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть працювати.

Організація роботи бухгалтерської служби - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на семінар

ЄДР: з 17 серпня запрацює оновлена версія

Як зазначив генеральний директор ДП «НАІС» Олексій Бережний, це один із ключових реєстрів у державі, що містить дані про всі українські компанії. Водночас, останнє масштабне оновлення системи відбулось ще у 2007 році. 

На відміну від низки інших реєстрів, користувачі яких працюють через вебінтерфейс, ЄДР до цього часу  мав вигляд застосунку, який було необхідно встановлювати на персональні комп’ютери користувачів, і лише працівниками підприємства. Крім того, застаріла архітектура призводила до численних помилок, ускладнювала обробку даних та унеможливлювала подальший розвиток системи.

Близько трьох місяців було присвячено тестуванню системи разом з командою реєстраторів та нотаріусів, що є основними та безпосередніми користувачами майбутнього ЄДР. І лише після вдалого завершення всіх етапів тестування, ми переходимо до впровадження ЄДР у промислову експлуатацію.

Типова кореспонденція субрахунків зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 17.09.2019 № 386

Враховуючи складність процесу впровадження оновленого програмного забезпечення ЄДР, а саме проведення міграції даних – ці роботи триватимуть близько тижня. Таким чином, починаючи з 18:00 7 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть працювати:

  • ЄДР (повне відключення);
  • портал usr.minjust.gov.ua (повне відключення);
  • обмін даними між ЄДР та органами державної влади (повне відключення);
  • сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);
  • сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);
  • «Он-лайн будинок юстиції» (у частині взаємодії з ЄДР);
  • публікація відкритих даних з ЄДР. 

Також, у зазначені дні робота інших реєстрів може бути нестабільною у зв’язку з великим навантаженням на IT-інфраструктуру ДП «НАІС».

За матеріалами з сайту НАІС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo