«Дитяча» відпустка: чи передбачає компенсацію при звільненні

4 листопада 2020
715
Середній бал: 5 із 5

Якщо працівник звільняється з роботи у відповідному році і має невикористану соціальну відпустку за цей рік, йому має бути виплачена за неї грошова компенсація.

Відповідно до Закону про відпустки жінці, яка працює і має двох або більше дітей до 15 років надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 к. дн., без урахування святкових і неробочих.

За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 к. дн. Причому самотні матері мають право на додаткову оплачувану відпустку до досягнення дитиною не 15, а 18 років.

Згідно зі ст. 24 Закону «Про відпустки» у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної, а також додаткової відпусток.

Якщо працівник звільняється і має невикористану соцвідпустку за цей рік, йому має бути виплачена за неї грошова компенсація. На новому місці роботи він не матиме права на її отримання, оскільки така відпустка надається один раз протягом року.

За матеріалами з сайту Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo