Центри обслуговування платників податків: перелік актуальних контактів

5 серпня 2020
197
Середній бал: 5 із 5

Актуальна інформація щодо адрес, контактних телефонів та режиму роботи Центрів обслуговування платників розміщена на офіційному вебпорталі ДПС.

СКАЧАТИ Оновлений довідник програмної класифікації для використання у 2020 році

Центри обслуговування платників податків: перелік актуальних контактів

ДПС нагадує: контактну інформацію та режим роботи Центрів обслуговування платників можна знайти на офіційному вебпорталі ДПС (https://www.tax.gov.ua/) у вкладці Центри обслуговування (обрати відповідний регіон)/Головна/Діяльність/ Адміністративні послуги.

Контактна інформація територіальних органів ДПС (головних управлінь ДПС в областях, м.Києві, Офісу великих платників податків) розміщена на офіційному вебпорталі ДПС (https://www.tax.gov.ua/) у вкладці Територіальні органи (обрати відповідний регіон)/Головна/Контакти.

Контактна інформація управлінь, утворених на правах відокремлених підрозділів, які входять до складу ГУ ДПС, а також ДПІ, які входять до складу Управлінь, розміщена на офіційному вебпорталі ДПС (https://www.tax.gov.ua/) у вкладці Територіальні органи (обрати відповідний регіон)/Головна/ДПС у регіоні/Головне управління/Управління утворені на правах відокремлених підрозділів (обрати відповідне Управління або ДПІ).

За матеріалами з сайту ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo