Служба зайнятості: особливості роботи під час коронакризи

5 серпня 2020
111
Середній бал: 5 із 5

Про зміни в законодавстві, що «спростили життя» громадян при зверненні до служби зайнятості.

СКАЧАТИ Зразок наказу про дистанційну работу у період карантину

Служба зайнятості: особливості роботи під час коронакризи

Протягом січня-липня 2020 року послугами державної служби зайнятості скористалися понад 1,7 млн українців, які шукали роботу, з них майже 900 тис. мали статус зареєстрованого безробітного. За сприяння центрів зайнятості було працевлаштовано 370 тис. громадян, з них 220 тис. зареєстрованих безробітних.

Протягом карантину запроваджено низку законодавчих змін, які спростили умови реєстрації та отримання допомоги по безробіттю:

  • забезпечено можливість подання заяв про надання статусу безробітного та допомоги по безробіттю дистанційно;
  • підвищено з 650 до 1000 грн мінімальний розмір допомоги по безробіттю на період карантину та протягом 30 днів після його завершення.
  • зареєстрованим у службі зайнятості безробітним допомога призначається з першого дня набуття статусу, навіть тим, хто був звільнений у період карантину за власним бажанням.

З початку дії карантину статус безробітного отримали 395 тис. осіб, що на 71% більше ніж за аналогічний період минулого року.

За матеріалами з Урядового порталу

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo