«Дитяча» відпустка: як пов’язана з датою народження дитини

4 серпня 2020
149
Середній бал: 5 із 5

Дитині працівниці виповняється 15 у поточному році. Чи має право жінка на додаткову відпустку в такому разі – пояснює Держпраці.

Калькулятор днів щорічної відпустки

«Дитяча» відпустка: як пов’язана з датою народження дитини

Відпустка на дітей може бути надана у будь-який час протягом календарного року незалежно від відпрацьованого часу і дати народження дитини – до або після. Наприклад, у працівниці двоє дітей, старшій дитині виповнилося 15 років у січні 2019 року.

Додаткова відпустка може бути надана їй як матері двох дітей віком до 15 років до кінця цього року. Це пояснюється тим, що така відпустка належить до категорії соціальних і не належить до щорічних.

Суміщення посад: що з відпусткою

Також варто відзначити, що додаткова відпустка на дітей не впливає на тривалість основної щорічної відпустки або інших відпусток. Ця відпустка надається понад кількість днів щорічних відпусток, передбачених Законом №504, а також іншими законами і нормативно-правовими актами.

За матеріалами з сайту Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo