ПСП інваліду-учаснику бойових дій: роз’яснення від ДПС

3 серпня 2020
642
Середній бал: 5 із 5

Особа з інвалідністю в наслідок війни одночасно є учасником бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни: що з ПСП?

Організація роботи бухгалтерської служби - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на семінар

ПСП інваліду-учаснику бойових дій: роз’яснення від ДПС

ДПС звертає увагу, що ст. 169 ПКУ передбачено застосування податкової соціальної пільги для доходів учасників бойових дій. Розмір зарплати, до якої буде застосовуватись ПСП, не має перевищувати суми місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 01 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн. 

Для учасників бойових дій на території інших країн у період після Другої світової війни розмір пільги становитиме 150 %, а для осіб з інвалідністю в наслідок війни І – ІІ групи – 200 % ПСП.

Відповідно до ст. 169 ПКУ постановою Кабміну № 1227 затверджено Порядок подання документів для застосування податкової соціальної пільги.

Підпунктом 7 п. 5 Порядку для застосування пільги з підстав, передбачених у підпунктах 169.1.2, 169.1.3 і 169.1.4 п. 169.1 ст. 169 ПКУ, крім заяви про застосування ПСП, учасники бойових дій подають копію посвідчення учасника бойових дій, виданого відповідними органами, або документи, що підтверджують участь у бойових діях.

За матеріалами з сайту ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo