Великі штрафи за неофомлених працівників визнані судом правомірними

3 серпня 2020
983
Середній бал: 5 із 5

Підприємство заплатить штраф у розмірі 87 тис грн.

СКАЧАТИ Усі нормативні акти у сфері оплати праці в одній підбірці

Великі штрафи за неофомлених працівників визнані судом правомірними

ВСУ ухвалив рішення залишити без змін постанову Чернівецького окружного адміністративного суду та ухвалу Вінницького апеляційного суду, якими було підтверджено відповідальність роботодавця за недотримання вимог трудового законодавства, зокрема, у частині оформлення трудових відносин з працівниками.

Під час карантину працюєте у приміщенні установи? Дотримайтеся порад від Держпраці

У ході проведення позапланової перевірки одного із сільськогосподарських товариств Буковини (за колективною заявою працівників господарства) Держпраці виявило  персонал, котрий працював без належного оформлення трудових відносин.

Управління Держпраці винесло постанову про накладення на роботодавця штрафу, згідно зі статтею 265 Кодексу законів про працю України, у сумі 87 тисяч гривень.

Роботодавець не погодився з правовою позицією Управління Держпраці й звернувся до судових інстанцій.

За рішенням судів першої та апеляційної інстанцій дана постанова Управління Держпраці у Чернівецькій області про фінансові стягнення з суб’єкта господарювання визнана правомірною та такою, що відповідала вимогам чинного законодавства, водночас позовні вимоги позивача суди визнали необґрунтованими.

Не погоджуючись з вказаними судовими рішеннями, товариство подало касаційну скаргу. Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду залишив касаційну скаргу суб’єкта господарювання без задоволення.

За матеріалами з сайту Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo