«Карантинні» лікарняні: особливості оплати

21 серпня 2020
554
Середній бал: 5 із 5

На час протиепідемічних заходів умови фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності доповнено двома додатковими підставами.

СКАЧАТИ заяву-розрахунок лікарняних

«Карантинні» лікарняні: особливості оплати

Відповідно до ч. 1 ст. 22 Закону № 1105 допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату доходу на період тимчасової непрацездатності. Застрахованою особою є фізична особа, яка відповідно до законодавства підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та сплачує в установленому законом порядку єдиний внесок.

Підставою для виплати лікарняних є виданий і оформлений у встановленому порядку листок непрацездатності, а в разі роботи за сумісництвом — копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника та печаткою за основним місцем роботи.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності залежить від страхового стажу працівника:  чим більший стаж -  тим більший відсоток виплати.

Страховий стаж визначається у відсотках, а саме: до 3 –х років – 50%; від 3 до 5 років – 60%; від 5 до 8 років – 70%; понад 8 років – 100% та застосовується до середньоденної заробітної плати.

На час протиепідемічних заходів ФСС продовжує фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності за загальними страховими випадками, зокрема:

  • тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання чи травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, у тому числі, у разі діагностування COVID-19; 
  • необхідності в догляді за хворою дитиною; 
  • необхідності в догляді за хворим членом сім’ї. 

Однак на період карантину перелік страхових випадків, за якими надаються допомоги, розширено. Фінансування здійснюється за лікарняними листками, виданими з двох додаткових підстав:

  • у зв’язку з відстороненням від роботи для осіб, робота яких пов’язана з обслуговуванням населення, якщо ці особи були в контакті з інфекційними хворими або є бактеріоносіями та у разі неможливості здійснення тимчасового переведення цих осіб за їх згодою на іншу роботу (розмір допомоги залежить від страхового стажу та виплачується за рахунок ФССУ з першого дня і за весь час відсутності на роботі з цієї причини);
  • працівникам на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров'я, а також на самоізоляції під контролем у зв'язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (в цьоиу випадку допомога виплачується за рахунок ФССУ, починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до повного одужання у розмірі 50% середньої зарплати, незалежно від страхового стажу).

За матеріалами з сайту Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo