Головбух: Бюджет

Розпорядження про виділення коштів: роз’яснює ДКСУ

  • 23 березня 2018
  • 189

Фахівці ДКСУ у листі від 19.02.2018 № 16-09/184-3049 роз’яснили хто має приймати рішення про виділення коштів

Головними розпорядниками бюджетних коштів за бюджетними призначеннями, визначеними рішеннями про місцеві бюджети, відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України можуть бути виключно:

Парламент затвердив мінімальну зарплату на 2019 рік

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
23 листопада парламентарі прийняли головний фінансовий документ країни — закон про Держбюджет на 2019 рік. Серед основних його показників — мінімальна зарплата 2019 року. Якою вона буде та як вплине на страхові виплати?
  • місцеві державні адміністрації;
  • виконавчі органи та апарати місцевих рад (секретаріат Київської міської ради);
  • структурні підрозділи місцевих державних адміністрацій, виконавчих органів місцевих рад в особі їх керівників.

Якщо згідно із законом місцева рада не створила виконавчий орган, функції головного розпорядника коштів відповідного місцевого бюджету виконує голова такої місцевої ради.

Посадові оклади держслужбовців 2018

Окрім того, якщо виконавчий орган ради не створено, сільський, селищний, міський (міста районного значення) голова, голова об'єднаної територіальної громади забезпечує виконання функцій місцевого фінансового органу (п.1.3 Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженим наказом МФУ від 23.08.2012 № 938).

Нагадаємо місцеві фінансові органи проводять розподіл коштів загального/спеціального фонду місцевих бюджетів відповідно до помісячного розпису асигнувань з урахуванням зареєстрованих фінансових зобов’язань. Вони подають органам Казначейства розпорядження про виділення коштів у розрізі головних розпорядників, які затверджуються головою місцевого органу виконавчої влади (органу місцевого самоврядування) або, за його дорученням, одним з його заступників (керівником фінансового органу.

 Місцеві бюджети 2018: які доходи й видатки

Таким чином, розпорядження про виділення коштів має затверджувати посадова особа, яку уповноважено головою місцевого органу виконавчої влади відповідним розпорядчим документом.

Джерело: Лист ДКСУ від 19.02.2018 № 16-09/184-3049

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися