ФСС: сума компенсацій за ізоляцію перевищила 10 млн грн

31 липня 2020
1315
Середній бал: 5 із 5

Станом на 30.07.2020 Фонд соцстрахування прийняв на оплату листки непрацездатності через самоізоляцію, на суму понад 10 мільйонів гривень. Найбільше таких лікарняних листківі було видано у Житомирській області – виплати нараховано на суму близько 1,5 мільйони гривень.

Нова форма звіту по заборгованості страхувальника СКАЧАТИ

ФСС: сума компенсацій за ізоляцію перевищила 10 млн грн

Кожна застрахована особа в разі контакту з хворим на коронавірусну хворобу має право отримати листок непрацездатності для ізоляції від COVID-19 з метою упередити ризики поширення пандемії. Втрачений за час самоізоляції під медичним наглядом заробіток компенсує Фонд соцстрахування. 

Фінансування допомог в разі ізоляції від коронавірусної хвороби здійснюється ФССУ за кошти фінансової допомоги, виділені з фонду боротьби з COVID-19 відповідно до постанови Уряду. 

Рішення про направлення на самоізоляцію під меднаглядом з видачею листка непрацездатності приймає лікар за наявності підстав – відкрити такий лікарняний на період карантину можливо у дистанційному режимі, за допомогою засобів телефонного зв’язку. 

Сума виплат від Фонду за час ізоляції складе 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу, і 100% середнього доходу – для медичних працівників.

За матеріалами з сайту ФСС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo