Зміни бюджетної програми: підвищено тарифи на екстрену меддопомогу

31 липня 2020
165
Середній бал: 5 із 5

29 липня МОЗ внесло зміни до паспорту бюджетної програми. І протягом кількох годин НСЗУ підписала додаткові угоди на збільшення тарифів з усіма 25 центрами ЕМД на суму 1 260 113 733 грн.

СКАЧАТИ Бланк форми № 1-держзамовлення

Зміни бюджетної програми: підвищено тарифи на екстрену меддопомогу

Таким чином, сума контрактів центрів екстреної медичної допомоги з НСЗУ зросла з 4,7 млрд грн до майже 6 млрд грн. Вже сьогодні НСЗУ готова прийняти перші звіти від закладів на оплати за новими тарифами і оплачувати послуги, надані закладами. 

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Урядовий портал нагадує, що так само в надзвичайно швидкий термін Національна служба здоров’я уклала договори з 25 центрами екстреної медичної допомоги на надання екстреної допомоги пацієнтам, а також на надання такої допомоги пацієнтам, хворим на COVID-19 та з підозрою на нього.

Отже, загальна сума коштів, які центри ЕМД отримають за надання послуг з екстреної допомоги – 5 917 677 242 грн. Станом на сьогодні, за період з квітня по липень НСЗУ вже виплатила центрам ЕМД понад 2 млрд грн. А за боротьбу з COVID-19 25 центрів екстреної медичної допомоги отримали понад 481, 4 млн грн.

За матеріалами з Урядового порталу

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo