-

Догляд за хворими дітьми: середньоденна допомога зросла майже на 21%

30 липня 2020
544
Середній бал: 5 із 5

Середньоденний розмір допомоги від ФСС склав 303,85 гривень за підсумками півріччя, що на 52,48 гривень більше, ніж за той же період 2019 року.

Догляд за хворими дітьми: середньоденна допомога зросла майже на 21%

За оперативними даними українські працівники провели 1 мільйон 279 тисяч 783 дні, доглядаючи за хворими дітьми і родичами у січні–червні 2020 року. Фонд соцстрахування компенсував втрачений за цей час заробіток, починаючи з першого дня і за весь час догляду, на суму 388,9 мільйонів гривень. Виплати отримали 134,4 тисячі застрахованих осіб.

⚡️ УВАГА!!! Знижка на передплату «Головбух: Бюджет» до 40%!

Фонд нагадує, що надання допомоги з тимчасової втрати працездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років здійснюється за весь період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більше 14 календарних днів. А в разі стаціонарного лікування – за весь час перебування застрахованої особи у стаціонарі разом із хворою дитиною.

Допомога по догляду за хворим членом сім’ї виплачується не більш як за три календарні дні, а у виняткових випадках, з урахуванням тяжкості хвороби та побутових обставин, – не більш ніж за сім календарних днів.

За матеріалами з сайту ФСС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo