Для наукових ліцеїв МОН розробило типові штатні нормативи

30 липня 2020
965
Середній бал: 5 із 5

  

СПО об’єднань профспілок обговорюють проєкт наказу МОН «Про затвердження Типових штатних нормативів наукових ліцеїв».

Для наукових ліцеїв МОН розробило типові штатні нормативи

Типові штатні нормативи поширюються на усі державні та комунальні наукові ліцеї — заклади спеціалізованої освіти, що забезпечують здобуття базової та/або профільної середньої освіти наукового профілю та визначають кількість посад (штатних одиниць).

Керівники наукових ліцеїв мають привести штатні розписи закладів у відповідність з Типовими штатними нормативами. Також вони можуть замінювати посади (крім керівних) у межах затверджених в установленому порядку коштів на оплату праці та кількості посад, визначених за Типовими штатними нормативами. Посади замінюють лише в межах однієї категорії (педагогічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу.

У разі потреби за рахунок спеціального фонду можуть бути введені додаткові посади. А в разі виробничої необхідності за рішенням ОМС за рахунок коштів місцевих бюджетів до штатних розписів наукових ліцеїв можуть бути введені додаткові посади.

Із проєкту наказу МОН «Про затвердження Типових штатних нормативів наукових ліцеїв»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo