Увага! Вносимо зміни в Реєстраційні картки розпорядників та одержувачів бюджетних коштів

10 листопада 2020
7874
Середній бал: 5 із 5

Ваш безплатний доступ до курсів Вищої Школи Бухгалтерів

Казначейство на своєму офіційному вебпорталі у розділі «Форма для заповнення Реєстраційної картки розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів» підрубрики «Програмне забезпечення для завантаження» рубрики «Електронні сервіси» оновила станом на 29.07.2020 форму Реєстраційної картки розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів (файл reestr35.xls в архіві Reestr_k.zip).

Увага! Оперативно вносимо зміни в Реєстраційні картки розпорядників та одержувачів бюджетних коштів

Зміни внесені згідно з наказом Мінфіну «Про внесення змін до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів» від 25.06.2020 № 329 та у зв’язку з поновленням на вебпорталі ДПС довідника територіальних органів ДПС (довідник SPR_REG.dbf станом на 16.07.2020).

Розпорядники/одержувачі бюджетних коштів мають оперативно заповнити та подати до органів Казначейства Реєстраційні картки розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, в якій обов’язково заповнити новий рядок — 17 «Код класифікації видів економічної діяльності (код КВЕД, основний)». При підписанні картки зазначати власне ім’я (а не ініціали) та прізвище.

Із вебпорталу Казначейства

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo