-

Скарга на відмову реєстрації ПН: як подавати

30 липня 2020
182
Середній бал: 5 із 5

ДПС повідомляє: оскарження рішення про відмову реєстрації податкової накладної в ЄДРПН здійснюється у порядку, визначеному статтею 56 ПКУ.

СКАЧАТИ податкову накладну за новою формою

Скарга на відмову реєстрації ПН: як подавати

Перелік необхідних документів є наступним:

  • повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено (код форми J/F13126);
  • скарга щодо рішення про відмову в реєстрації ПН/РК (код форми (J/F13132).

До Повідомлення 1/Скарги можна додати необхідну кількість документів довільного формату (код форми J/F13601), до яких можна завантажити копії необхідних підтверджуючих документів у форматі PDF, PNG або JPG.

Кількість документів довільного формату, що додаються до Повідомлення 1, не обмежена.

Порядком зупинення реєстрації ПН/РК №1165 передбачена можливість подання платником податку інформації та копій документів, що свідчать про невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.

Зазначена інформація подається до контролюючого органу в електронному вигляді у форматі XML за формою «Повідомлення про подання інформації та копій документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку (код форми J(F)13149)».

До цього повідомлення можна додати необхідну кількість документів довільного формату (код форми J/F13601), до яких можна завантажити копії документів щодо невідповідності платника податку критеріям ризиковості платника податку у форматі PDF, PNG або JPG.

За матеріалами з сайту ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo