-

Мінцифри розробляє онлайн-курси для студентів та планує цифровізацію освіти

29 липня 2020
2516
Середній бал: 5 із 5

29 липня 2020 року Мінцифри підписало меморандум з КНУ ім. Тараса Шевченка.

Організація роботи бухгалтерської служби - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на семінар

Мінцифри розробляє онлайн-курси для студентів та планує цифровізацію освіти

Партнерство передбачає:

  • створення курсу для студентів про діджитал маркетинг на платформі Дія.Цифрова освіта, що буде доступним з нового навчального року;
  • співпраця в напрямку вдосконалення цифрової грамотності викладачів;
  • проекти з розвитку підприємництва для студентів у рамках проекту Дія.Бізнес
  • нові проекти в сфері цифровізації освіти.

Т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет наголосив, що цифровізація — це розширення можливостей. Це додаток до основного компоненту освіти. Можливість здобувати розширене коло знань не тільки традиційно, за партою, але й користуватися розгалуженою мережею інформаційних ресурсів. Міністерство освіти та науки повністю підтримує процеси цифровізації освіти і буде надійним партнером.

Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям

Під час церемонії підписання меморандуму заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що курс із діджитал маркетингу стане першим прикладом спільної роботи у продовження цього меморандуму.

Також студентам буде запропоновано проект у сучасному форматі освітнього серіалу, що буде розташований на платформі osvita.diia.gov.ua.

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський підкреслив, що університет активно включився у реалізацію державних програм, які пов’язані з цифровізацією.

За матеріалами з Урядового порталу

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo