ПДВ: платники Київщини поповнили бюджет на 3,5 млрд грн

28 липня 2020
1263
Середній бал: 5 із 5

Як повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський, за перше півріччя платники Київщини спрямували до Державного бюджету майже 3,5 млрд грн ПДВ.

Оновлений реєстр від ДПС

ПДВ: платники Київщини поповнили бюджет на 3,5 млрд грн

Він підкреслив, що сума надходжень зросла на 23% або 645 мільйонів гривень порівняно з відповідним періодом минулого року. 

Найбільші суми забезпечили суб’єкти господарювання, зареєстровані на територіях Києво-Святошинського управління –759,1 млн гривень, Бориспільського – 624,1млн грн та Білоцерківського управлінь – 534 млн грн.

НЕ ПРОПУСТІТЬ Звіт про виконання державного замовлення: особливості

За результатами проведених камеральних перевірок податкової звітності з ПДВ, перевірок з питань своєчасності подання такої звітності, сплати узгодженої суми грошових зобов′язань та реєстрації податкових накладних в ЄДРПН протягом січня-травня 2020 року донараховано податку на додану вартість на суму 169,6 млн грн. та застосовано штрафних санкцій на суму понад 310, 2 млн грн.

За матеріалами з сайту ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень тепер легко! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від «Головбух: Бюджетник» першими.

logo