Трускавецька лікарня закупила медобладнання з переплатою

22 липня 2020
539
Середній бал: 5 із 5

Трускавецька міська лікарня підписала договір із приватним підприємцем на закупівлю бактерицидних опромінювачів. Сума договору становить 74,8 тисячі гривень.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

Трускавецька лікарня закупила медобладнання з переплатою

За умовами договору підрядник поставить 15 бактерицидних рециркуляторів моделі ОРББ 30*2. Це прилад призначений для обеззаражування приміщень від вірусів та бактерій. Вартість одного такого пристрою за контрактом становить 4990 гривень. 

8 практичних порад, як скласти тендерну документацію

Зараз таке обладнання знайти на ринку досить складно, оскільки рециркулятори користуються підвищеним попитом. На сайті виробника, компанії «Бактосфера», навіть зазначено, що прийом покупок тимчасово призупинений. Щоправда, за телефоном у фірмі повідомили, що працюють за передзамовленням і товар можна отримати протягом 2-3 тижнів. Вартість однієї такої лампи буде становити 3600 грн у разі роздрібного замовлення, і 3100 грн – у випадку гуртового замовлення.

НЕ ПРОПУСТІТЬ: типова тендерна документація

Вартість бактерицидних опромінювачів у мережевому магазині, який виступає посередником також значно дешевша. Це 3600 грн за штуку, а у випадку великого замовлення – 3300 грн. 

За матеріалами з сайту Dozorro

logo