Особова картка держслужбовця: роз’яснення щодо нової форми

21 липня 2020
743
Середній бал: 5 із 5

Особові картки держслужбовців, які вже були заповнені у держоргані за попередніми формами, не потрібно оновлювати відповідно до нової форми.

-50% на вартість навчання Антикризові заходи та оплата роботи в умовах карантину

Особова картка держслужбовця: роз’яснення щодо нової форми

Починаючи із 5 червня 2020 р. діє нова форма Особової картки державного службовця та 7 додатків до неї. В наказі НАДС № 77-20 вимагається, аби Особову картку заповнювали в електронній формі.

Проте особові картки держслужбовців, які вже були заповнені у держоргані за попередніми формами, не потрібно оновлювати відповідно до нової форми.

Але за потреби, наприклад, у зв'язку з функціонуванням у державному органі інформаційної системи управління людськими ресурсами (Картка, Кадри WEB та інші), особові картки усіх державних службовців можуть бути оновлені.

Типова кореспонденція субрахунків зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 17.09.2019 № 386

Якщо у держоргані відсутня інформаційна система управління з людськими ресурсами, тоді Особова картка заповнюється з використанням комп'ютерної техніки. При заповненні Особової картки рекомендують використовувати гарнітуру Times New Roman, шрифт розміром 12 друкарських пунктів та міжрядковий інтервал 1.0. Заповнена Особова картка друкується та зберігається в особовій справі (з використанням власноручного підпису).

Оновлення або доповнення відомостей в паперовому примірнику Особової картки можна здійснити у той же спосіб шляхом повторного заповнення з використанням комп'ютерної техніки, друкування та заміни відповідних роздрукованих сторінок.

logo