Службове відрядження: особливості оформлення та компенсація витрат

4 січня 2021
802
Середній бал: 5 із 5

Працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.

Організація роботи бухгалтерської служби - спробувати БЕЗПЛАТНО

Службове відрядження: особливості оформлення та компенсація витрат

Статтею 121 КЗпП України передбачено, що працівники мають право на відшкодування витрат та одержання інших компенсацій у зв’язку зі службовими відрядженнями, їм виплачуються:

  • добові за час перебування у відрядженні,
  • вартість проїзду до місця призначення і назад,
  • витрати по найму жилого приміщення в порядку і розмірах, встановлюваних законодавством.

За відрядженими працівниками зберігаються протягом усього часу відрядження місце роботи (посада).

Працівник зобов’язаний після повернення з  відрядження до закінчення п’ятого банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи, подати звіт про використання коштів, наданих на відрядження.

Якщо під час службових відряджень відряджений працівник отримав готівку із застосуванням платіжних карток, він подає звіт про використання виданих на відрядження коштів і повертає суму надміру витрачених коштів до закінчення третього банківського дня після завершення відрядження (банківського дня, наступного за днем прибуття до місця постійної роботи).

За матеріалами Держпраці

Службове відрядження: особливості оформлення та компенсація витрат
ТЕТЯНА НИЖНИК,керівник експертної групи MCFR Головбух
Відрядження працівників тісно пов’язані з документами. Якщо документів немає або оформили їх неправильно — чекайте штрафних санкцій. Як попередити зайві витрати

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

logo