Львів закуповує обладнання для тестування на COVID-19: за якою ціною

20 липня 2020
212
Середній бал: 5 із 5

Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України замовив систему для лабораторного тестування на коронавірус за 1,05 мільйонів гривень. Товар поставить ТОВ «Лайтджин» до кінця поточного тижня.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

Львів закуповує обладнання для тестування на COVID-19: за якою ціною

Згідно з угодою, лабораторний центр отримає систему виділення нуклеїнової кислоти Auto-Pure 96. Це − автоматична система виділення ДНК та РНК з різноманітних типів біологічного матеріалу, таких як кров, клітини, зразки тканин. Автоматизована технологія обладнання дозволяє швидко обробляти матеріал повністю виключаючи можливість перехресного забруднення між зразками чи реагентами, зазначено в описі товару.

За останній тиждень схоже обладнання замовив також Чернівецький обласний лабораторний центр. Заклад отримає систему для лабораторного тестування моделі KingFisher Duo Prime вартістю 1,2 мільйонів гривень.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

За матеріалами з сайту Dozorro

logo