Яка норма робочого часу на тиждень у військовослужбовців

17 липня 2020
865
Середній бал: 5 із 5

  

Військова служба є державною службою особливого характеру.

Час проходження військової служби зараховують громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.

Яка норма робочого часу на тиждень у військовослужбовців

Однак, військовослужбовці не перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та господарювання, а проходять службу.

Службовий час і час відпочинку військовослужбовців регламентує стаття 10 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-ХІІ. Згідно цієї статті загальна тривалість службового часу військовослужбовців на тиждень не може перевищувати нормальної тривалості робочого часу за відповідний період, визначеної законодавством України. Крім випадків, передбачених пунктом 5 цієї статті — військових навчань, походів кораблів, бойових стрільб та бойового чергування, несення служби в добовому наряді та інших заходів, пов'язаних із забезпеченням боєготовності військових частин, які здійснюють без обмеження загальної тривалості службового часу.

Нормальна тривалість робочого часу визначена статтею 50 КЗпП України та не може перевищувати 40 годин на тиждень.

За інформацією Держпраці у Дніпропетровській області

Яка норма робочого часу на тиждень у військовослужбовців
Ірина Житковаголовний редактор MCFR Кадри
Баланс робочого часу — 2020 стане у пригоді, щоб правильно скласти графіки роботи на наступний рік та спланувати фонд заробітної плати. Дізнайтеся про можливе перенесення робочих днів у 2020 році та скачайте Баланс робочого часу на 2020 рік.

logo