Зміни до Закону про держслужбу: що ініціюють законотворці

15 липня 2020
888
Середній бал: 5 із 5

14 липня пройшов перше читання проект Закону «Про внесення змін до статті 91 Закону України «Про державну службу» (законопроєкт від 15.05.2020 № 3489).

Законопроектом пропонують законодавчо закріпити повноваження керівника державної служби в Державному бюро розслідувань за Директором Державного бюро розслідувань та директорами територіальних управлінь Державного бюро розслідувань.

Зміни до Закону про держслужбу: що ініціюють законотворці

Відповідні зміни запропоновано внести до статті 91 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII.

Нагадуємо, що Державне бюро розслідувань є державним правоохоронним органом, на який покладають завдання щодо запобігання, виявлення, припинення, розкриття та розслідування злочинів.

До працівників Державного бюро розслідувань належать особи рядового і начальницького складу, державні службовці та особи, які уклали трудовий договір (контракт) із Державним бюро розслідувань.

Керівником державної служби в державному органі є посадова особа, яка займає вищу посаду державної служби в державному органі, та до посадових обов’язків якої належить здійснення повноважень з питань державної служби, організації роботи інших працівників у цьому органі.

В той же час відповідно до Указу Президента України від 05.05.2020 № 166 посада Директора Державного бюро розслідувань включена до переліку посад, що підлягають заміщенню особами вищого офіцерського (начальницького) складу.

За інформацією ВРУ

logo