Держпраці вже підготувала майже 1,5 тисячі універсальних інспекторів праці

15 липня 2020
424
Середній бал: 5 із 5

Ще у 2004 році Україна ратифікувала дві конвенції Міжнародної організації праці: № 81 про інспекцію праці у промисловості і торгівлі 1947 року та № 129 про інспекцію праці у сільському господарстві 1969 року.

Відповідно до зазначених конвенцій інспектор праці для виконання своїх повноважень повинен бездоганно знати і володіти не тільки законодавством про працю, але і законодавством про безпеку і гігієну праці. Досягнення такого рівня знань та вмінь неможливо без постійного навчання, підтримки та удосконалення.

Наразі, успішно пройшли навчання (перенавчання, підвищення кваліфікації) та склали відповідний іспит вже майже 1500 інспекторів праці.

Результати іспитів свідчать про достатньо високий рівень підготовки інспекторів праці, середній бал становить 96,5 (із 100 балів).

Результатом проведеного навчання став новий універсальний інспектор праці, який у повному обсязі володіє всіма необхідними знаннями та навиками як у сфері законодавства про працю, так і з питань безпеки та гігієни праці, який у повній мірі реалізує завдання, що ставляться перед інспекцією праці, для досягнення високого рівня захищеності працівників під час їхньої роботи, підвищення продуктивності та ефективності бізнесу, досягнення практичного балансу у відносинах між працівниками та роботодавцями.

Джерело Держпраці

logo