Праця засуджених: ЄСВ, ПДФО і військовий збір

14 липня 2020
917
Середній бал: 5 із 5

  

Мін’юст уточнив, що засуджені до обмеження волі, залучені до суспільно корисної оплачуваної праці за строковим трудовим договором, підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.

Праця засуджених: ЄСВ, ПДФО і військовий збір

Установи виконання покарань, юридичні особи, для яких засуджені виконують роботи/надають послуги, з їх зарплати/винагороди на загальних підставах утримують ПДФО, військовий збір, нараховують ЄСВ.

Суму заробітку засуджених після відрахування податків та зборів перераховують на депозитний рахунок установи виконання покарань для здійснення подальших відрахувань та відшкодувань з обов’язковим відображенням на особовому рахунку засудженого.

Із наказу Мін’юсту «Про затвердження Змін до Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі» від 19.06.2020 № 2115/5

Праця засуджених: ЄСВ, ПДФО і військовий збір
Форма № 1ДФ: стара форма з новими вимогами до заповненняПРОГРАМА: ►Які нові ознаки доходу з'явилися і коли їх застосовувати ►Які виправляти помилки ►На що звертають увагу податківці у нових роз'ясненнях ► Скільки зараз "коштують" підприємству помилки бухгалтера
Кількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися!

logo