-

1-ДФ: як відобразити у формі поворотну фіндопомогу +ЗРАЗОК під скачування

10 липня 2020
2090
Середній бал: 5 із 5

Усю суму отриманої фінансової поворотної допомоги треба відобразити у формі 1-ДФ за ознакою доходу 197.

Зразок заповнення форми 1 ДФ СКАЧАТИ

1-ДФ: як відобразити у формі поворотну фіндопомогу

Поворотна фінансова допомога – це сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами, та є обов’язковою до повернення.

Підпунктом 165.1.31 п. 165.1 ст. 165 ПКУ встановлено, що до складу загального оподатковуваного доходу платника ПДФО не включається основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку.

Чи пішов ЄСВ на карантин, або Хто і як покарає за несплату

Згідно з Довідником ознак доходів, основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, відображається у Податковому розрахунку сум доходу за ф. №1ДФ під ознакою доходу «153».

Разом з тим, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку, відображається у Податковому розрахунку за ф. №1ДФ під ознакою доходу «197».

Як показати у Звіті з ЄСВ карантинні особливості трудових відносин

При цьому, у разі отримання поворотної фінансової допомоги фізичною особою від юридичної особи, у Податковому розрахунку за ф. №1ДФ відображається уся сума отриманої допомоги.

Якщо поворотну фінансову допомогу отримує юридична особа від фізичної особи та відповідно до термінів, які зазначаються у договорі позики, юридична особа повертає частину отриманої допомоги фізичній особі, то у Податковому розрахунку за ф. №1ДФ відображається лише частина повернутої допомоги.

За матеріалами з сайту ЗІР 

1-ДФ: як відобразити у формі поворотну фіндопомогу
Форма № 1ДФ: стара форма з новими вимогами до заповненняПРОГРАМА: ►Які нові ознаки доходу з'явилися і коли їх застосовувати ►Які виправляти помилки ►На що звертають увагу податківці у нових роз'ясненнях ► Скільки зараз "коштують" підприємству помилки бухгалтера
Кількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися!

logo