НБУ організовує антишахрайську кампанію

10 липня 2020
327
Середній бал: 5 із 5

З 7 липня 2020 року Національний банк запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству. Мета кампанії – навчити українців основним правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

Заберіть свою знижку -50% на Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

НБУ організовує антишахрайську кампанію

В Україні, як і у світі, найпопулярнішим методом шахрайства з платіжними картками є соціальна інженерія – це коли люди самі переказують гроші аферистам або розкривають їм дані своїх карток. Виклик для центральних банків усіх країн у період карантину та масового переходу в онлайн – убезпечити людей від таких випадків.

У 2020 році через карантинні заходи українці все частіше стали обирати безготівкові платежі, розрахунки та покупки онлайн. З’явилися й нові сценарії в шахраїв, які під виглядом державних органів обіцяють грошову допомогу через карантин і у такий спосіб виманюють дані платіжних карток. А отже зараз як ніколи є актуальним питання протидії платіжному шахрайству.

Залишок коштів у інвалюті: як облікувати курсові різниці та відзвітувати до Казначейства

Саме тому, вперше в історії України, Національний банк організовує таку масштабну інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству, яку підтримує широке коло однодумців. До кампанії виявили бажання долучитися більше 50 партнерів-представників соціально відповідального бізнесу найрізноманітніших галузей.

Як зазначила директор Департаменту комунікацій Національного банку Наталія Бондаренко, спільними зусиллями Національного банку, Кіберполіції, банків, платіжних систем, мобільних операторів, інтернет-магазинів ми проведемо безпрецедентну інформаційну кампанію, дамо відсіч шахраям.

За матеріалами з сайту НБУ

НБУ організовує антишахрайську кампанію
Тетяна НИЖНИК,керівник експертної групи МСFR Головбух
Видаєте зарплату чи премію, виплачуєте аванси на господарські потреби чи відрядження, приймаєте кошти від контрагентів? Маєте знати готівкові новації.
logo