Відтепер держслужба матиме кадровий резерв

7 липня 2020
7679
Середній бал: 5 із 5

Останні зміни до Закону про державну службу передбачають створення бази кандидатського резерву, перебування в якому виключає необхідність подання кандидатом інформації на новий конкурс.

Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020

Відтепер держслужба матиме кадровий резерв

Кандидатським резервом буде інформаційна система, що містить відомості про кандидатів на посади державної служби, які успішно пройшли всі етапи оцінювання під час конкурсного відбору, результати проведення оцінювання професійних компетентностей таких кандидатів та оголошені конкурси на посади державної служби.

Кандидат, інформація про якого міститься в такій базі, через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій держслужби автоматично запрошується до участі у конкурсах на інші посади державної служби, якщо його професійна компетентність відповідає вимогам до таких посад.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Кандидат може використовувати інформаційну систему для підбору посад, на які оголошено конкурс, відповідно до компетентностей, якими він володіє.

Законом пропонується встановити однорічний строк перебування в базі (з дати оприлюднення інформації про переможця конкурсу або про відсутність переможця конкурсу).

За матеріалами з сайту ВРУ

logo