Головбух: Бюджет

Індексація грошових доходів населення відтепер за оновленим Порядком

  • 12 березня 2018
  • 232

Кабмін постановою від 28.02.2018 № 141 вніс зміни до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, аби привести його у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».

Відтепер проводитимуть:

  • індексацію пенсій — шляхом їх підвищення відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;
  • індексацію страхових виплат від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності — відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Прожитковий мінімум 2019 і на що він вплине

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Як змінився прожитковий мінімум 2019 року та чого очікувати у 2020-2021 роках? Як прожитковий мінімум вплинув на розміри посадових окладів працівників з оплатою праці за ЄТС? Для вас — дві зручні таблиці.

Аби визначити суму індексації пенсій та страхових виплат у разі їх підвищення, від суми індексації, визначеної до 11 жовтня 2017 року, відніматимуть суму підвищення цих виплат до повного погашення суми індексації.

Особі, яка працює та отримує інший грошовий дохід, насамперед індексуватимуть оплату праці. Якщо така особа працює і одночасно навчається на денній формі або з відривом від виробництва у клінічній ординатурі, аспірантурі і докторантурі — індексуватимуть стипендію.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися