1-ДФ: як правильно заповнити рядок «Військовий збір»

4 листопада 2020
883
Середній бал: 5 із 5

Податківці роз’яснили яка сума нарахованого доходу відображається у рядку «Військовий збір» податкового розрахунку за ф. 1ДФ.

Правильна відповідь на запитання у FB - "Вітер дме у двох різних напрямках. Дим з димаря спрямований вправо, в той час як гілки самого високого дерева схиляються вліво. Це неможливо!". Грайте з нами далі!

Розрахунок середнього заробітку ►►►

ВЗ: харків’яни поповнили держбюджет на півмільярда гривень

Порядок відображення відомостей у розділі II «Оподаткування процентів, виграшів у лотерею та військовий збір» податкового розрахунку за ф. 1ДФ визначено п. 3.11 Порядку № 4.

Зокрема, у рядку «Військовий збір» загальна сума нарахованого доходу, загальна сума виплаченого доходу, загальна сума нарахованого військового збору та загальна сума перерахованого до бюджету військового збору відображаються у грошовій формі, вираженій у національній валюті (у гривнях з копійками).

Відомості про фізичну особу - платника податку, якій нараховані доходи, з яких утримується військовий збір, не зазначаються.

За матеріалами ЗІР

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими. 

logo