-

Держпраці: чи індексувати виплати за час простою

3 липня 2020
2619
Середній бал: 5 із 5

Багато підприємств вимушені були оголосити простій у зв’язку з карантином. У бухгалтерів таких суб’єктів господарювання може виникнути питання: чи підлягають індексації виплати працівникам за час вимушеного простою підприємства?

Готовий зразок довідки-розрахунку на виплату зарплати СКАЧАТИ

Держпраці: чи індексувати виплати за час простою

Держпраці роз’яснює, що відповідно до п. 2 Порядку проведення індексації № 1078, індексації підлягають грошові доходи населення, що не мають разового характеру:

Як показати у Звіті з ЄСВ карантинні особливості трудових відносин

Оплата часу простою не належить до постійних виплат, які підлягають індексації, тому виплати за час простою не індексуються.

За матеріалами з сайту Держпраці

logo