-

Правила роботи в електронній системі закупівель

3 липня 2020
497
Середній бал: 5 із 5

Як працювати в електронній системі закупівель?

Правила роботи в електронній системі закупівель
Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системіКількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися!
ПРОГРАМА❗️ Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі ✔️ Які вимоги встановлює закон до закупівель на суму до 50 тисяч гривень ✔️ Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі ✔️ Як оприлюднити річний план закупівель ✔️ Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі ✔️ Як оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель ✔️ Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі ✔️Як додати документи в електронну систему закупівель

Усі закупівлі замовники проводять в електронному вигляді в електронній системі закупівель. А також — створюють, розміщують, оприлюднюють і обмінюються інформацією і документами на цій платформі.

Для них важливо стежити за всіма змінами, що тут відбуваються. А відбувається чимало: система постійно розвивається. Тому простежити, за яким порядком вона працює, і вибрати електронний майданчик треба правильно.

Як працює ЕСЗ, яка її структура, вимоги до роботи і можливості, які надає система — проведемо вас через усі лабіринти електронного формату.

ПЕРЕЙТИ до повного тексту

logo