Закупівля аптечок Нацгвардією: чи якісною буде медпродукція

24 червня 2020
277
Середній бал: 5 із 5

Військова частина 3078 Національної гвардії України планує закупити 15 тисяч індивідуальних медичних аптечок на загальну суму 15,5 мільйонів гривень у компанії «АВ-Фарма». Повідомлення про намір підписати відповідний договір наразі опубліковано на порталі ProZorro.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

Закупівля аптечок Нацгвардією: чи якісною буде медпродукція

Відповідно до умов майбутнього контракту кожна аптечка має складатися з хімічного бинта для зупинки кровотечі, розчину для ін’єкцій, однієї пари рукавичок, кровоспинного джгута й перев’язувального пакета. 

УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

Журналісти зауважують, у 2015 році «АВ-Фарма» поставила Міністерству оборони спеціальні турнікети для зупинки кровотечі — аналоги таких же пристроїв іноземного виробництва. Тоді за 30 тисяч турнікетів у Міноборони заплатили майже 5 мільйонів гривень. Однак військові почали масово скаржитися — за їх твердженнями, турнікети ламалися й не витримували тиску. На підтвердження своїх слів вони публікували відео з тестуванням українських турнікетів. Компанія ж, натомість, назвала це «боротьбою за ринок».

За матеріалами з сайту Dozorro

Закупівля аптечок Нацгвардією: чи якісною буде медпродукція
Оренда державного та комунального майна через Prozorro.Продажі: що врахуватиКількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися! Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.
П Л А Н 1. Передача майна в оренду – тільки через аукціон Коли і як проводити? 2. Оренда майна – тільки з Переліків Яке майно і хто зараховує до Переліків I та II типу? 3. Стартова ціна оренди – від балансової вартості Як і хто розраховує? 4. Передача майна без аукціону – тільки для «пільговиків» Хто потрапив до списків? 5. Усі договори з оренди майна – у публічному доступі Як укладати нові і що робити зі старими? 6. Суборенда – тільки за погодженням орендодавця Де і як обумовити?
logo