АМКУ штрафує за змови в торгах

24 червня 2020
183
Середній бал: 5 із 5

Адміністративна колегія львівського територіального відділення Антимонопольного комітету оштрафувала на 540 тисяч гривень приватну підприємицю та Львівське комунальне підприємство.

Реформа держфінконтролю: що змінилось >>>

АМКУ штрафує за змови в торгах

Окрім штрафу, підприємиця та ЛКП не зможуть брати участь у відкритих торгах впродовж 3 років.

Як раніше повідомлялося, підприємиця та ЛКП не лише подавали на торги документи з однаковими дефектами друку чи сканування, але й в деяких випадках відмовлялись від підписання угод на користь одне одного. 

8 практичних порад, як скласти тендерну документацію

В ході перевірки АМКУ також виявив, що обидва учасники використовували одну IP-адресу, мали договір із одним консультантом та регулярно телефонували одне одному.

За матеріалами з сайту Dozorro

АМКУ штрафує за змови в торгах
Оренда державного та комунального майна через Prozorro.Продажі: що врахуватиКількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися! Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.
П Л А Н 1. Передача майна в оренду – тільки через аукціон Коли і як проводити? 2. Оренда майна – тільки з Переліків Яке майно і хто зараховує до Переліків I та II типу? 3. Стартова ціна оренди – від балансової вартості Як і хто розраховує? 4. Передача майна без аукціону – тільки для «пільговиків» Хто потрапив до списків? 5. Усі договори з оренди майна – у публічному доступі Як укладати нові і що робити зі старими? 6. Суборенда – тільки за погодженням орендодавця Де і як обумовити?
logo