Як перевести підприємство на графік роботи «доба через три»

24 червня 2020
337
Середній бал: 5 із 5

У зв’язку із змінами в організації виробництва і праці власник має право без згоди працівника змінювати таку умову праці як режим роботи.

Календар бухгалтера з оплати праці на червень 2020

Як перевести підприємство на графік роботи «доба через три»

Однак про зміну істотних умов праці (в тому числі і режиму роботи) працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

При змінах в організації виробництва і праці власник повинен додержуватися такого порядку. Спочатку видається наказ про внесення змін в організацію виробництва і праці. У ньому розкривається зміст цих змін, даються відповідні доручення посадовим особам для здійснення таких змін. Конкретні працівники, істотні умови праці яких у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці підлягають зміні, персонально попереджаються про те, що з такого-то конкретного дня (але не раніше ніж через два місяці після персонального попередження) змінюються істотні умови їх праці.

Звіт з праці: НЕ ПРОПУСТІТЬ

Відділу кадрів наказом дається доручення ознайомити відповідних працівників з майбутніми змінами істотних умов праці під розписку. Протягом двох місяців від усіх відповідних працівників доцільно отримати письмову заяву про згоду продовжувати роботу після зміни істотних умов праці або про відмову від цього.

Працівники в праві в будь-який час змінити своє рішення: скасувати раніше дану згоду на продовження роботи або дати згоду на продовження роботи, скасувавши раніше заявлену відмову від продовження роботи.

Як запровадити правила внутрішнього трудового розпорядку

Безпосередньо перед початком роботи відповідно до змінених істотних умов праці необхідно видати наказ, визначити щодо кожного працівника нові істотні умови праці, а також ознайомити працівників з новими інструкціями та іншими документами, що визначають умови проведення робіт.

Працівники, які відмовилися продовжувати роботу у зв’язку із зміною істотних умов праці, підлягають звільненню на підставі п. 6 ст. 36 КЗпП.

За матеріалами з сайту Держпраці

logo