Податкова знижка: діють змінені правила підтвердження

23 червня 2020
462
Середній бал: 5 із 5

Законом №466 внесено зміни до пп. 166.2 ПКУ в частині документального підтвердження витрат, які включаються до податкової знижки.

Оновлений реєстр від ДПС

Податкова знижка: діють змінені правила підтвердження

Так, особа, яка звертається за податковою знижкою до податкового органу окрім податкової декларації про майновий стан і доходу, має подати до контролюючого органу копії документів, які підтверджують витрати, що включаються до податкової знижки, а також копії договорів за їх наявності, в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів і строк оплати за такі товари. При цьому, оригінали вищевказаних документів підлягають зберіганню платником ПДФО.

Згідно з новим абз. 2 пп. 166.2.2 ПКУ з 23.05.2020 відповідні витрати платник ПДФО може підтвердити електронним розрахунковим документом. При цьому, у податковій Декларації такий платник зазначає лише реквізити електронного розрахункового документа.

Для отримання права на податкову знижку за 2019 рік платник ПДФО подає Декларацію по 31 грудня 2020 року (включно).

Податок підлягає поверненню протягом 60 календарних днів з дня подання Декларації.

Якщо платник ПДФО до кінця податкового року, наступного за звітним не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

За матеріалами з сайту ДПС

logo