Посилено контроль за виконанням протиепідемічних норм

22 червня 2020
541
Середній бал: 5 із 5

Захід є вимушеним, адже порушення протиепідемічних правил вплинуло на зростання захворюваності на COVID-19.

КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

Посилено контроль за виконанням протиепідемічних норм

Про це повідомив заступник Віктор Ляшко за результатами засідання Державної комісії.

На комісії обговорили основні причини, які вплинули на ріст кількості нових випадків захворювання та заслухали регіони, у яких ускладнена епідситуація (Львівська, Рівненська, Закарпатська, Одеська, Київські області та місто Київ).

-40% на вартість навчання Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

Контролюючі органи, спільно з органами місцевого самоврядування, мають забезпечити проведення регулярних рейдових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог стосовно функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме на дотримання режиму носіння масок, соціальної дистанції та визначених заходів дезінфекції у закладах харчування, спортзалах, ринках та громадському транспорті.

Держпродспоживслужба в свою чергу посилює державний нагляд за дотриманням санітарного законодавства та виконанням протиепідемічних заходів при роботі дошкільних закладів, закладів громадського харчування, фізичної культури та спорту, роботи ринків, закладів, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Нацполіція, прикордонна служба, заклади МОЗ епідеміологічного профілю, місцева влада спільно організовують заходи направлені на використання електронного сервісу «Дій вдома» громадянами, які мають перебувати в самоізоляції. Також буде посилений контроль за особами з підтвердженим випадком коронавірусної хвороби.

Органи місцевого самоврядування повинні забезпечити виділення додаткового транспорту для недопущення скупчення людей у час пікового навантаження.

За матеріалами з Урядового порталу

logo