Замовлено проект будівництва підприємства по переробці уранових руд

22 червня 2020
290
Середній бал: 5 із 5

Держпідприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» за результатами тендеру замовило ТОВ «Ютем-Інжиніринг» проектних робіт на 64,7 мільйонів гривень.

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Замовлено проект будівництва підприємства по переробці уранових руд

За рік підрядник має виготовити проектну документацію нового будівництва підприємства з відпрацювання Новокостянтинівського родовища уранових руд в селі Олексіївка Маловисківського району Кіровоградської області.

Об’єкт включатиме гірничо-видобувний і переробний комплекси, допоміжне виробництво та інфраструктуру. Потужність із видобутку уранової руди у підсумку повинна становити 1,50 мільйонів тон на рік з 2025 року.

8 практичних порад, як скласти тендерну документацію

Фірма збере та проаналізує вихідні дані, розробить завдання на інженерно-геологічні та геодезичні вишукування й інструментальні обстеження та виконає їх, розробить варіанти основних технічних рішень техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для погодження замовником, створить обмірні креслення із застосуванням лазерного сканування та тривимірну модель гірничо-видобувного комплексу із застосуванням програмного комплексу, розробить проектно-кошторисну документацію стадій «ТЕО» і «Проект».

За матеріалами з сайту Dozorro

logo