Відтепер «карантинні» рішення прийматиме місцева влада

19 червня 2020
2400
Середній бал: 5 із 5

З 22 червня рішення посилення карантину на місцях прийматиме місцева влада.

КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

Відтепер «карантинні» рішення прийматиме місцева влада

Якщо не дотримуватися всіх протиепідемічних вимог, то ймовірний сценарій повернення до більш жорсткого карантину. На цьому наголосив заступник Міністра охорони здоров‘я - Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, представляючи аналіз поточної ситуації із COVID-19 в Україні та моделювання сценаріїв поширення захворювання.  

Під час карантину працюєте у приміщенні установи? Дотримайтеся порад від Держпраці

Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня. Однак, на переконання Віктора Ляшка, з 22 червня відбувається не пом’якшення, а посилення карантинних обмежень там, де це необхідно.

Згідно з урядовою постановою, значно посилюється роль головного санітарного лікаря області. За його поданням обласна комісія може розглядати питання про закриття  окремих населених пунктів чи напрямів діяльності.

За матеріалами з Урядового порталу

Відтепер «карантинні» рішення прийматиме місцева влада
Фінансова та бюджетна звітність за І півріччя 2020-гоПРОГРАМА ВЕБІНАРУ: ✔️Скласти Баланс ф. №1-дс ✔️ Заповнити Звіт про фінансові результати №2-дс ✔️ Ув'язати показники форм №1-дс та №2-дс з показниками бюджетної звітності ✔️ Відобразити у бюджетній звітності валютні операції
Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.
logo