ЗНО-2020: процес стартує 25 червня

17 червня 2020
3617
Середній бал: 5 із 5

Наразі немає підстав для скасування чи перенесення Зовнішнього незалежного оцінювання.

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

ЗНО-2020: процес стартує 25 червня

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зокрема, він нагадав, що Уряд цього року скасував проведення очного пробного ЗНО, замінивши його оцінюванням в режимі онлайн. Як зазначив очільник Уряду, за інформацією Міністерства освіти і науки, зошити, в яких діти мають здавати ЗНО, уже розвезені на пункти здачі ЗНО.

Під час карантину працюєте у приміщенні установи? Дотримайтеся порад від Держпраці

Він зауважив, що ніхто не збирається скасовувати ЗНО, і причин для перенесення оцінювання на серпень наразі немає. Якщо такі причини будуть, то Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар повідомлять про це.

За словами Прем’єр-міністра, показники, за яких буде переноситися ЗНО зрозумілі. Це більше 60 активних хворих на 100 тисяч населення в середньому по Україні та більше 50% областей, де перевищуються три загальнонаціональні показники – кількість хворих перевищує 12 на 100 тис. населення, більше ніж 50% завантажених хворими ліжок в опорних лікарнях та охоплення тестуванням менше ніж 12 осіб на 100 тисяч населення.

За матеріалами з Урядового порталу

logo