МОЗ: посилять відповідальність щодо дотримання маскового режиму

17 червня 2020
495
Середній бал: 5 із 5

Уряд планує підняти питання щодо посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті.

КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

МОЗ: посилять відповідальність щодо дотримання маскового режиму

Голови обласних державних адміністрацій мають достатньо повноважень, щоб в своїх регіонах в умовах адаптивного карантину забезпечити всі належні заходи для недопущення різкого зростання кількості хворих на COVID-19. 

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Звертаючись до голів ОДА, очільник Уряду наголосив, що зараз дуже важливо тримати епідемію під контролем, особливо враховуючи той факт, що послаблення карантинних заходів, на жаль, суспільством сприймається як скасування карантину.

В питанні закупівлі засобів індивідуального захисту по областях, очільник Уряду наголосив, що Міністерство охорони здоров’я свою частину обов'язків виконує: перераховані кошти, закуповуються всі необхідні медичні засоби для передачі їх в регіони.

За матеріалами з Урядового порталу

МОЗ: посилять відповідальність щодо дотримання маскового режиму
Фінансова та бюджетна звітність за І півріччя 2020-гоПРОГРАМА ВЕБІНАРУ: ✔️Скласти Баланс ф. №1-дс ✔️ Заповнити Звіт про фінансові результати №2-дс ✔️ Ув'язати показники форм №1-дс та №2-дс з показниками бюджетної звітності ✔️ Відобразити у бюджетній звітності валютні операції
Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.

logo