Закупівлі ремонтних робіт: Харків замовив благоустрій парку

16 червня 2020
455
Середній бал: 5 із 5

Харківська міськрада уклала угоду з ТОВ «Інжинірингова компанія «Планета Буд» щодо проведення ремонтних робіт вартістю 1,44 мільйона гривень.

Перевірте, чи підтвердив ваш майданчик відповідність системи захисту інформації

Закупівлі ремонтних робіт: Харків замовив благоустрій парку

Мова йде про відновлення елементів благоустрою території навпроти вул. Алчевських, 55. Фактично мова йде про територію Молодіжного парку, який нещодавно був відкритий після реконструкції. Угода була підписана 11 червня, вже після офіційного відкриття парку мером міста.

Третина коштів піде на оплату за асфальтобетонну суміш тип Б марка 1 вартістю 3397 грн./т, без ПДВ. При цьому, для порівняння, ТОВ «Паркінг +» для ремонту доріг в Харкові відвантажує таку саму суміш по 2550 грн./т з ПДВ.  Більше того, вже згаданий  Департамент комунального господарства нещодавно уклав іншу угоду, де ціна такого асфальту на 1000 гривень дешевше за 1 тонну.

За матеріалами з сайту Dozorro

Закупівлі ремонтних робіт: Харків замовив благоустрій парку
Оренда державного та комунального майна через Prozorro.Продажі: що врахуватиКількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися! Усі зареєстровані учасники отримають сертифікат.
П Л А Н 1. Передача майна в оренду – тільки через аукціон Коли і як проводити? 2. Оренда майна – тільки з Переліків Яке майно і хто зараховує до Переліків I та II типу? 3. Стартова ціна оренди – від балансової вартості Як і хто розраховує? 4. Передача майна без аукціону – тільки для «пільговиків» Хто потрапив до списків? 5. Усі договори з оренди майна – у публічному доступі Як укладати нові і що робити зі старими? 6. Суборенда – тільки за погодженням орендодавця Де і як обумовити?
logo