Пробні ЗНО: через погіршення епідстану проходитимуть вдома

15 червня 2020
724
Середній бал: 5 із 5

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації учасники пробного ЗНО проходитимуть тестування 15 і 17 червня вдома. Рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти Уряд ухвалив 12 червня 2020 року.

Календар бухгалтера на ЧЕРВЕНЬ

Пробні ЗНО: через погіршення епідстану проходитимуть вдома

Як зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій, всі пункти тестування були готові до проведення пробного ЗНО. Але у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації Уряд ухвалив рішення про скасування пробного ЗНО у закладах освіти. Дати проведення основної сесії ЗНО наразі залишаються без змін.

Український центр оцінювання якості освіти закликає учасників пробного ЗНО та залучених осіб не приходити до пунктів тестування 15 та 17 червня і натомість пройти тести дистанційно у ці ж дні.

На 15 червня заплановано пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. На 17 червня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

Нагадаємо, основна сесія тестування запланована з 25 червня до 17 липня. До зовнішнього незалежного оцінювання допускатимуть осіб із температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

За матеріалами з Урядового порталу

logo