Велопарковки з переплатою: Харківський парк здійснив чергову закупівлю

15 червня 2020
736
Середній бал: 5 із 5

Парк Горького, провівши спрощену закупівлю, уклав договір на 197,6 тисяч гривень щодо поставки 12 велопарковок.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

Велопарковки з переплатою: Харківський парк здійснив чергову закупівлю

Кожна велопарковка, вартістю 16,5 тисяч гривень, повинна бути розрахована на 4 велосипеди і виготовлена з нержавіючої сталі. Довжина кожної складе 2 метри, а висота - 83 см. Гарантія експлуатації - 3 роки.

Спрощена закупівля відбулася за завищеними в 3-4 рази цінами. Зокрема в різноманітних інтернет-магазинах подібні конструкції можна купити від 3,2 тисяч гривень. При цьому навіть найдорожчою пропозицією на ринку Харкова є велопарковка для 4 велосипедів, з нержавіючої сталі, довжиною 2 погонних метри, висотою 1 метр, вартість якої складає 8 тисяч гривень.

За матеріалами з сайту Dozorro

Велопарковки з переплатою: Харківський парк здійснив чергову закупівлю
Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системіКількість місць обмежена! Устигніть зареєструватися!
ПРОГРАМА❗️ Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі ✔️ Які вимоги встановлює закон до закупівель на суму до 50 тисяч гривень ✔️ Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі ✔️ Як оприлюднити річний план закупівель ✔️ Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі ✔️ Як оприлюднити звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель ✔️ Закупівлі до 50 тисяч: як запланувати і прозвітувати в електронній системі ✔️Як додати документи в електронну систему закупівель
logo