-

ПФУ щодо необхідності інформування органів про зміну персональних даних

11 червня 2020
2619
Середній бал: 5 із 5

Особа зобов’язана повідомляти органи ПФУ при зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі ЗДСС, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.

Калькулятор стажу

ПФУ щодо необхідності інформування органів про зміну персональних даних

Органами Пенсійного фонду проводиться постійна робота щодо контролю правильності виплати пенсії за паспортними даними наданими особою при призначення чи перерахунку пенсій.

За результатами проведеної роботи, виникає необхідність запросити одержувача пенсії для надання даних паспортного документу що впливає на подальшу виплату пенсій.

При наданні громадянами інформації про наявні зміни (паспорт, місце проживання) відповідальними особами вносяться до електронної пенсійної справи відповідні зміни, що забезпечує можливість здійснення контролю за правильністю виплати пенсій.

ПОЯСНЕННЯ, як утримати аліменти з карантинних виплат

Отже виплата пенсії з 1 серпня 2020 року призупиняється до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення, якщо особа, яку запрошено для уточнення таких  індивідуальних даних, до 25 липня 2020 року, не звернулась до органу ПФУ в наступних випадках:

  • особа відсутня за місцем реєстрації, знята з обліку за адресою реєстрації;
  • надійшла інформація органу Державної міграційної служби щодо підтвердження статусу недійсного, викраденого або втраченого паспортного документу за відсутності даних нового паспортного документу;
  • надійшла інформація органу Державної міграційної служби щодо підтвердження статусу паспортного документу померлої особи у випадках виплати пенсії за рішенням суду;
  • надійшла інша інформація компетентних органів (виявлення обставин), яка впливає на підстави для виплати пенсії.

За матеріалами з сайту ПФУ

logo