ДПС пропонує новий сервіс перевірки квитанцій

11 червня 2020
332
Середній бал: 5 із 5

Ним можуть скористатися громадяни, які оплачують послуги онлайн.

Оновлений реєстр від ДПС

ДПС пропонує новий сервіс перевірки квитанцій

З 23 травня 2020 року діють зміни до пп.166.2.1 ПКУ, за якими уточнили перелік документів, які підтверджують витрати, що включають до податкової знижки:

  • платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери, що ідентифікують продавця товарів і особу, яка зверталася за податковою знижкою;
  • копії договорів за їх наявності, в яких обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів і строк оплати за такі товари.

Оновлені довідники та реєстри від ДПС

Також встановлено, що копії зазначених документів надають разом з податковою декларацією, а оригінали цих документів зберігає платник податку.

Якщо платник податків зазначає при поданні податкової декларації лише реквізити електронного розрахункового документа, тоді підтверджувати право такого платника на податкову знижку можна через Державний сервіс перевірки квитанцій (check.gov.ua).

Він дає можливість перевірити факт оплати за кодом квитанції. Станом на кінець травня до сервісу підключені Приватбанк, Монобанк, А-Банк, Банк Восток тощо.

logo