Планові документи держорганів Мінфін погоджуватиме через СЕВ

9 червня 2020
263
Середній бал: 5 із 5

  

Уряд оновив Порядок складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ. В ньому спростили процедуру затвердження планових документів (кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду, штатних розписів).

Планові документи держорганів Мінфін погоджуватиме через СЕВ

Спрощена процедура стосується лише бюджетних установ, залучених до вирішення завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану. Ці планові документи затверджуватиме:

  • її керівник — якщо йому головний розпорядник надасть такі повноваження;
  • або головний розпорядник.

Окрім цього Мінфін убезпечує себе від поширення коронавірусної інфекції. Держоргани подаватимуть до Мінфіну на погодження планові документи через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади. Після їх отримання уповноважена посадова особа Мінфіну оформлятиме аркуш погодження і накладатиме на нього кваліфікований електронний підпис. Тобто по аналогії як з паспортами бюджетних програм.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ» від 27.05.2020 № 414

logo