Закупівлі Запорізької АЕС: переоснащення буде з переплатою

5 червня 2020
694
Середній бал: 5 із 5

ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» провівши відкриті торги замовив ТОВ «Київська енергетична будівельна компанія» технічне переоснащення енергоблоку №5 за 105,26 мільйонів гривень.

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

Закупівлі Запорізької АЕС: переоснащення буде з переплатою

До кінця листопада 2020 року підрядник повинен замінити комплектні трансформаторні підстанції власних потреб системи безпеки та системи нормальної експлуатації реакторного відділення і системи нормальної експлуатації турбінного відділення енергоблоку №5.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, ціни на кабелі значно завищені. В середньому за матеріали АЕС переплатить у півтора рази від їхньої ринкової вартості. 

Антикризові закупівлі — за винятковими правилами

Пропозицію конкурента переможця ТОВ «Техностар Енергопроект», із нижчою на 10% ціною, відхилили за невідповідності умовам тендерної документації. Мова зокрема про відсутність розшифровок складників ціни, атестованих зварювальників обладнання та трубопроводів атомних енергетичних установок, а також низки документів на субпідрядників ПрАТ «Укренергомонтаж» і ПП «Центр протипожежних послуг «ДІЯ». Фірма марно оскаржувала відхилення в АМКУ.

За матеріалами з сайту Dozorro

logo