Неприбуткові організації зобов’язані подавати до ДФС річну фінансову звітність

14 лютого 2018 206

Фахівці ДФС нагадують, що неприбуткові установи зобов’язані одночасно зі звітом про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2017 рік подати ще й річну фінансову звітність.

При цьому у таблицях «Наявність додатків» та «Наявність поданих до Звіту форм фінансової звітності» потрібно проставляти позначку «+».

Нагадаємо, що річна фінансова звітність є додатком до звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової установи та його невід’ємною частиною (п. 46.2 ПК).

Форми фінансової звітності для бюджетних установ затверджені наказом Мінфіну від 29.11.2017 № 976 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі».

► Фінансова звітність без помилок

Якщо установа не подасть разом зі звітом річну фінансову звітність, ДФС не визнає податкову декларацію, за що установі загрожує штраф.

За інформацією ДФС у Чернігівській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль