Соцпослуги: затверджено порядок регулювання тарифів і оплати

4 червня 2020
293
Середній бал: 5 із 5

1 червня Постановою №429 КМУ затвердив порядок установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг та регулювання тарифів на них.

СКАЧАТИ Бланк форми № 1-держзамовлення

Соцпослуги: затверджено порядок регулювання тарифів і оплати

Оплата за надання послуг в обсязі, визначеному держстандартами, установлюється органом, який приймає рішення про надання чи відмову у наданні соціальних послуг.

Соціальні послуги з установленням плати понад обсяг, визначений державними стандартами, надаються за повну плату.

Така плата установлюється отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткових мінімуми, але не перевищує чотирьох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб.

Тариф на соціальну послугу обчислюється з урахуванням собівартості послуги, адміністративних витрат, ПДВ.

Собівартість соціальної послуги визначається відповідно до П(С)БО 16 “Витратиˮ.

Перелік статей калькулювання собівартості соціальної послуги визначатиметься надавачами соціальних послуг з урахуванням вимог до відповідної соціальної послуги, визначених державним стандартом соціальної послуги.

Адміністративні витрати включатимуть до тарифу на соціальну послугу в розмірі не більше 15% витрат на оплату праці, визначених за нормами обслуговування для надання цієї послуги працівником (працівниками).

Тарифи на соціальні послуги щороку визначатимуться надавачами соціальних послуг і затверджуватимуться їх засновниками один раз на рік.

За матеріалами з Урядового порталу

logo